Akcja „Bezpieczny noworodek na sesji”

Akcja „Bezpieczny noworodek” w której mam przyjemność brać udział polega na uświadomieniu rodzicom jak i fotografom że najważniejsze podczas sesji noworodkowych jest BEZPIECZEŃSTWO maluszków.Tutaj można więcej przeczytać o tej akcji.

Każdego „mojego” małego modela traktuję jak swoje własne dziecko a bezpieczeństwo podczas sesji jest dla mnie najważniejsze. Układając maluszka w jakiejś pozycji zawsze sprawdzam czy malcowi jest wygodnie, czy nic mu nie grozi a rodziców „zatrudniam” do asekuracji czyli oni są bardzo blisko maluszka gdy ja muszę od niego odejść aby zrobić zdjęcie.

Nigdy nie przeprowadzam sesji noworodkowej (ale i ze starszymi dziećmi) gdy jestem przeziębiona lub gdy ktoś z moich bliskich jest chory.Zawsze przed sesją jak i w trakcie jej trwania myję ręce. Kocyki, czapeczki itp. regularnie piorę. Najczęściej sesje noworodkowe przeprowadzam w domu klienta i zawsze proszę o ogrzanie pomieszczenia a dodatkowo zawsze mam ze sobą farelkę i podczas sesji jeszcze dogrzewam aby maluszek nie zmarzł.

Drodzy rodzice gdy wybieracie fotografa dla Waszej kruszynki sprawdźcie przede wszystkim czy jest doświadczonym fotografem w tego typu sesjach……….. i to nie chodzi tutaj o zdjęcia – bo może robić piękne zdjęcia ale czy dba o bezpieczeństwo maluszka, czy umie maluszkiem się zająć bo pamiętajmy że tutaj chodzi o nasze największe skarby.

….bo najważniejsze jest bezpieczeństwo

5 thoughts on “Akcja „Bezpieczny noworodek na sesji””

Dodaj komentarz